Meist

Kvaliteet pole kunagi juhus...

hiclipart 1

Barem OÜ on matusetarvete tootja. Puusärkide tuhastusurnide valmistamise alal on meil kogemust juba rohkem, kui 26 aastat. Meie tootmiskompleksides Harju- ja Valgamaal töötab kokku 40 inimest.

Puusärkide ja tuhastusurnide jaoks vaja minev puitmaterjal on pärit Eesti ja Soome metsadest, mille töötleme algusest peale iseseisvalt, Lõuna-Eestis, Tõrvas. Harjumaal, Sauel toimub puusärkide kangaga plisseerimine, valmistoodete ladustamine ning kaupade väljastamine. Kuigi meie tootmine asub Eestis, läheb 95% matusetarvetest ekspordiks.

Meie pühendumus erakordsele klienditeenindusele ja pikaajaliste suhete loomisele, on loonud usaldust klientides nii Eestis kui kõikjal Skandinaavias. See on selge märk meie matusetarvikute kõrgest kvaliteedist ja klientide esmaklassilisest teenindamisest.

Meie, Baremis, väärtustame kõiki oma kliente ja igaüht käsitleme prioriteedina nii enne kui ka pärast ostu sooritamist. Seetõttu peame oluliseks kiiret teenindust ja klientide rahulolule keskendumist.

Meie eesmärk on pakkuda parimat üldist kogemust, sealhulgas kvaliteeti, valikut, hinda ja tuge. Seetõttu oleme valmis ka teie poolt soovitud erilahendusteks. Võtke meiega julgelt ühendust ja leiame üheskoos teile sobivaima väljundi.

image 2

Tellimuste kiire täitmine ja transport üle terve Euroopa

Meie kontaktid

(+372) 5011 927

info@barem.ee

Tule tn. 29/1
76505 Saue

Kirjuta meile sõnum

Invalid Email
Invalid Number
Scroll to Top